Kurumsal

Venüs halı yıkama kurumsal sayfası

Venüs Makina 2005 Yılında temizlik sektörüne; Uygun fiyata maksimum hizmet anlayışıyla başladı.

Kısa sürede uygun fiyat ilkesi ile otomatik halı yıkama ekipmanları ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanımından ödün vermeyen anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Sektörümüzün temel sıkıntılarından olan bilinçsiz ve yanlış ekipmanlarla yapılmaya çalışılan halı yıkama, toz toprak içinde halı kurutma deneyimleri, halı yıkatan müşterilerin kabusu olmaya devam ediyor. Oto yıkamalarda, yanlış ekipmanlarla ve ucuz malzemelerle bilinçsizce yıkanmaya çalışılan halılar, görünüşte fiyat anlamında uygunluk sağlasada halılarda ve kilimlerde geri dönüşü olmayan zararlar yaratır.

Venüs Makina olarak; Halılarınız bizim için değerlidir sloganıyla, doğru makinelerle ve kullandığımız ürünlerde kaliteden ödün vermeden yılın her ayı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.


MİSYONUMUZ :

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; müşteriı ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak temizlikte dünya markası olmak.


VİZYONUMUZ :

Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmakDEĞERLERİMİZ :

* Dürüstlük
* Liderlik
* Takım çalışması
* Müşteri ve çalışan memnuniyeti
* Mükemmellik

Hakkımızda

Satış servis hizmeti vermektedir. Kurumsal kimlik oluşturmak kuşkusuz iş kolundaki yeniliklerin takibinden başlayıp müşteri memnuniyetine kadar uzanan çok emek ve fedakarlık isteyen ticaretin olmazsa olmazlarını yerine getirmekle mümkündür. Firmamız bu gerçekten yola çıkaran öncelikle sektörde marka yaratmıştır.

iletişim Bilgilerimiz

Venüs Makina
Yorgan yıkama, koltuk yıkama
24 SAAT'TE TESLİM

MERKEZ: VENÜS İŞ MERKEZİ ZEMİN KAT NO: 1 DERİNCE / KOCAELİ
SHOWROOM: SANAYİ MAH .ÇARŞI YAPI SİTESİ B/33 İZMİT / KOCAELİ
FABRİKA: İSTASYON MAH KARTEPE SANAYİ SİTESİ M2 BLOK NO : 278 KARTEPE KOCAELİ
TELEFON: 0262 233 01 09 - 0262 233 32 89
GSM:0532 330 02 14 - 0532 594 26 40
E-MAİL: info@venushaliyikama.com.tr