Otomatik Halı Yıkama Makinası

SK 1150 S Sipariş No: 1   |   Müşteri Hizmetleri: (262) 233 32 89 - 233 01 09 01


Ürün Açıklaması


Disk Fırça:
8 Adet 460mm Dairesel fırça sağa sola haraket ile halı liflerini derinlemesine temizlenmesini sağlar. Disk fırçalarının baskıları kontrol panelinden istenen miktarda ayarlanabilir özelliktedir. Disk Fırça üzerinde verilen detarjan sayesinde, deterjan halı diplerine kadar ulaşmasını sağlanır. ovalıma sistemi sayesinde halı kirlerinin yuuşatılarak sökülmesi sağlanır. Rulo Fırça:
Disk Fırçalar sayesinde yumuşatılmış olna kirlerin rulo fırçanın tarama sistemi ile halıdan tamamen sökülmesi sağlanır. Fırça üzerindden verilen su sayesinde durulama işlemi kısmen tamamlanmış olur. Gelberi Fırça:
Disk fırça ve rulo fırça ile yumuşatılıp sökülen kirler ve oluşan havlar gelberi fırça sistemi ile halının enine hareket ile kirlerden ve havlardan arındırılmış olur. Gelberi fırçenın sistemine bağlı olarak tazyikli su ile tamaman durulanmış olur. Alt Yıkama Fırçası:
Yıkama İşlemi tamamlanmış olan halının sarılması esnasında alt yüzeyi fırçalayarak kıl ,hav ,kir gibi maddelerden temizlenmesini sağlar. Durulama Sistemi:
Makinede üç noktadan verilen durulama suyu ile halı deterjan ve kirden tamamen arındırılmış olur. Böylece yıkama işlemi tamamlanmış olur. PLC Kontrol:
Makine bilgisayar kontrollü olup sistemin tamamını dokunmatık ekran sayesinde parmak uçlarınızla kontrol edebilirsiniz. Makinede oluşabilecek hataları bilgisayar ekranında görebilir ve anında müdahale edebilirsiniz. Bant Sistemi:
Bolgesel olarak halı ebat ve ölçülerine göre konveyör bant ölçüleri değişik gösterebilir. Müşteri taleplerine göre bant genişliği ayarlanabilir. Hız Kontrol:
3 eksende hız kontrol opsiyonu ile her türden halı yıkama avantajı sağlar. Makinanın yıkama gruplarının hız kontrol sistemi sayesinde is kaybı minimuma indirilir. hız kontrol imkanı yıkama yıkama kalitesini etkileyen en önemli özelliklerindendir. Halı Baskı Ayarı:
Makinede yıkanacak olan halıların kalınlıklarına göre asansör sistemi ile halıya göre baskı ayarı verilebilmektedir.


Teklif iste »Etiketler

otomatik halı yıkama makinası - halı kurutma - makinaları - vakumlar - sanayi tipi endüstriyel temizlik ekipmanları - otomat temizlik ürünleri - oto yıkama - halı temizleme - köpüklü - sanayi tipi endüstriyel temizlik ekipmaları - sanayi tipi süpürgeler - zemin cila - temizlik ürünleri oto yıkama makinası - profesyonel temizlik makinaları - yüksek basınçlı yıkama makinası - zemin temizlik - cila makinaları - üreticisi - imalatçısı - oto yıkama makinası - İZMİT -VENÜS HALI YIKAMA- KOCAELİ

Hakkımızda

Satış servis hizmeti vermektedir. Kurumsal kimlik oluşturmak kuşkusuz iş kolundaki yeniliklerin takibinden başlayıp müşteri memnuniyetine kadar uzanan çok emek ve fedakarlık isteyen ticaretin olmazsa olmazlarını yerine getirmekle mümkündür. Firmamız bu gerçekten yola çıkaran öncelikle sektörde marka yaratmıştır.

iletisim Bilgilerimiz

Venüs Makina
Yorgan yıkama, koltuk yıkama
24 SAAT'TE TESLİM

MERKEZ: VENÜS İŞ MERKEZİ ZEMİN KAT NO: 1 DERİNCE / KOCAELİ
SHOWROOM: SANAYİ MAH .ÇARŞI YAPI SİTESİ B/33 İZMİT / KOCAELİ
FABRİKA: İSTASYON MAH KARTEPE SANAYİ SİTESİ M2 BLOK NO : 278 KARTEPE KOCAELİ
TELEFON: 0262 233 01 09 - 0262 233 32 89
GSM:0532 330 02 14 - 0532 594 26 40
E-MAİL: info@venushaliyikama.com.tr